Mega Bloks Psi Patrol Wóz Strażacki Marshalla GYJ01

Mega Bloks Psi Patrol Wóz Strażacki Marshalla GYJ01
  • Mega Bloks Psi Patrol Wóz Strażacki Marshalla GYJ01
  • Mega Bloks Psi Patrol Wóz Strażacki Marshalla GYJ01
  • Mega Bloks Psi Patrol Wóz Strażacki Marshalla GYJ01
Numer katalogowy:
GYJ01
Marka:
Mega Bloks
Informacja o dostępności produktu:
Realizujemy 2-5 dni
Seria:
Psi Patrol

cena z VAT:

99,00 zł

koszt dostawy: od 12,00 zł

Zapytaj o produkt

Dzieci pokochają zabawę w budowanie z zestawem Wóz Strażacki Marshalla inspirowanym animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym są figurki Marshalla i Zumy do ustawiania w różnych pozach i 32 małe klocki wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może skonstruować wóz strażacki Marshalla z wyrzutnią i ruchomą drabiną oraz poduszkowiec Zumy. Po zbudowaniu „płonącego” budynku można wysłać dzielne psiaki na akcję ratunkową i ugasić „ogień” za pomocą wyrzutni w wozie strażackim. Idealne dla wszystkich małych budowniczych i fanów klocków od 3 roku życia.

  • Zestaw konstrukcyjny inspirowany animacją „Psi Patrol Film” zawiera 32 małe, wytrzymałe klocki wraz z elementami specjalnymi, z których można zbudować wóz strażacki Marshalla z ruchomą drabiną, poduszkowiec Zumy i „płonący” budynek.
  • W zestawie są też 2 figurki z Psiego Patrolu do ustawiania w różnych pozach: Marshall i Zuma.
  • Klocki są kompatybilne ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi Psi Patrol, zabawkami konstrukcyjnymi MEGA BLOKS oraz z klockami innych wiodących marek.
  • Zestaw jest doskonały dla dzieci od 3 roku życia – wcześnie wprowadza w świat budowania własnych konstrukcji i tworzenia opowieści, łącząc zabawę z nauką.

Produkty powiązane

Newsletter

Zapisz się do newslettera - będziesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach: