Hasbro Nerf Ultra One E6596

Ocena 4.9/5,0 (1 opinia)
Hasbro Nerf Ultra One E6596
  • Hasbro Nerf Ultra One E6596 - zdjęcie nr 1
  • Hasbro Nerf Ultra One E6596 - zdjęcie nr 2
  • Hasbro Nerf Ultra One E6596 - zdjęcie nr 3
  • Hasbro Nerf Ultra One E6596 - zdjęcie nr 4
  • Hasbro Nerf Ultra One E6596 - zdjęcie nr 5
Numer katalogowy:
E6596
Marka:
Hasbro
Informacja o dostępności produktu:
Realizujemy 2-5 dni
Seria:
Nerf

cena z VAT:

246,00 zł

koszt dostawy: od 15,00 zł

Zapytaj o produkt

Poznaj miotacze Nerf Ultra - złoty standard w strzelaniu strzałkami Nerf! Miotacze Nerf Ultra mają zaawansowaną konstrukcję i wydajność, aby zapewnić ekstremalną odległość, dokładność i prędkość. Obejmują one przełomowe rzutki Nerf Ultra - najdalej latające rzutki Nerf KIEDYKOLWIEK, wyposażone w innowacyjną końcówkę, technologię Aerofin i piankę Nerf Ultra. Przenieś swoją grę na wyższy poziom dzięki miotaczom i rzutkom Nerf Ultra!

Rzutki Nerf Ultra działają tylko z miotaczami Nerf Ultra.

Zmotoryzowany miotacz Nerf Ultra One ma wysokowydajny bęben do rzutek z 25 strzałkami i zaawansowane funkcje konstrukcyjne zapewniające najwyższą wydajność w bitwach Nerf. Załaduj je do blastera Nerf Ultra One i wystrzel z niesamowitej wysokości 36 metrów!
Włącz silnik blastera Nerf Ultra One i naciśnij spust, aby wystrzelić 1 strzałkę na raz. Dzięki wysokowydajnemu bębnowi blastera możesz wystrzelić ponad 2 tuziny strzałek przed ponownym załadowaniem. To blaster dla doświadczonych wojowników Nerf, takich jak Ty, którzy szukają następnego poziomu wydajności i projektowania, aby w pełni wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę. Bądź odważny, bądź zadowolony z siebie i bądź najlepszy dzięki miotaczowi Nerf Ultra One i rzutkom Nerf Ultra!

Wiek: 8+

EAN: 5010993784820

Opinie o Hasbro Nerf Ultra One E6596:

polecany produkt

Produkty powiązane

Newsletter

Zapisz się do newslettera - będziesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach: